Optimist
Nog even zwaaien en daar ga je! Lekker met je leeftijdsgenoten het water op! Het is misschien wel de eerste keer dat je zo’n lange tijd van huis bent. Maar je ouders hoeven zich niet ongerust te maken, je bent bij ons in goede handen. Je hebt samen met drie of vier andere kinderen je ‘eigen’ instructeur die je van alles kunt vragen en vertellen voor een geweldig zeilkamp in de optimist.
Maar nu het zeilen, daar kom je tenslotte voor. Voordat je het water op gaat krijg je een wetsuit (surfpak) aan. Als je nu in het water valt dan geeft dat niks, want je blijft warm en het pak kan er tegen. Het meertje waar we zeilen is heel ondiep. Als je dus in het water valt kun je overal staan.
Wat gaat een week toch snel voorbij! Voor je het weet is het einde al in zicht. Met overstag, gijpen en aanleggen heb je nu geen moeite meer. Zaterdagmorgen komen je ouders je al weer ophalen. We weten uit ervaring dat je nog heel lang zal napraten over alles wat je hebt beleefd!
De bekendste beginnersboot om in te leren zeilen
Elke dag wordt er gevarieerd en vers gekookt in onze professionele keuken
De zeilschool heeft vier accommodaties waaronder een verbouwde kerk
Copyright © Alle rechten voorbehouden aan Zeil- en surfschool Neptunus.