Zwaardboot 2-mans

Laser vago 2-mans

Hou je van snelheid, teamwork, en techniek? Heb je al wat zeilervaring en ben je toe aan wat meer actie? Dan is het leuk om deze zomer over te stappen op onze snelste boot: de Laser Vago.

De Laser Vago is een tweemans zwaardboot met spinnaker en trapeze, waarin je écht kan leren racen. Bovendien vaar je gezellig met z’n tweeën, waarbij je goed op elkaar raakt ingespeeld.

We houden de groepjes lekker klein zodat we je alle aandacht kunnen geven en goed overzicht kunnen houden, want de Laser Vago gaat snel!

Een week Vago-zeilen betekent een intensieve week vol actie, teamwork en verzuurde armen. Natuurlijk sluit je de week af met een overzicht van je vorderingen, en ga je moe maar voldaan naar huis!

Om deze cursus met plezier te kunnen volgen is wel enige zeilervaring noodzakelijk (NWD 3 óf CWO-2 in de Zwaardboot 1-mans, Kielboot of een vergelijkbaar zeilniveau) en moet je minstens 15 jaar zijn.

sailing boat ZSN

De Laser Vago

chef

Eten & drinken

sleeping

Accommodatie

Test boat
Roos scaled

Andere cursussen

IMG 3194 1 scaled
Optimist

Jeugdzeilen 1-mans

IMG 3897 scaled
Laser pico 2-mans

JEUGDZEILEN 2-MANS

IMG 5806 scaled
Laser pico 1-mans

Zwaardboot 1-mans

IMG 4304 1 scaled
Laerling

Jeugdkielboot

IMG 2228 scaled
Rs tera

Jeugdzeilen 1-mans (gevorderden)

IMG 9763 scaled
Starboard & severne

Windsurfen

IMG 0729 scaled
Valk

Kielboot

Laser Neptunus 1
Laser radiaal 1-mans

Voor gevorderden

jz 2
Vanaf €70,00 pp

Privéles jeugd

Blauwe aanhalingstekens
4.8
Gebaseerd op 80 beoordelingen
Roel van Wees profielfoto
Roel van Wees
2 weken geleden
Het is de leukste zeilschool van het universum ik kom er nu all 6 jaar en all 6 jaar word het alleen maar leuker en als we niet zeilen zijn er altijd leuke spellen en ‘s avonds voor de oudere kinderen ook nog bar dat maakt het altijd nog leuker
CoopersVision profielfoto
CoopersVision
2 weken geleden
Privé zeilles gehad. Perfecte plek om in alle rust weer bekend te worden met zeilen. Gemoedelijk ontvangst en goede uitleg over wat de dag inhoudt. Fantastische instructeur! Bart, dankjewel … je bent een topper! 🙂
Groet Pieter.
Ida van der Plas profielfoto
Ida van der Plas
3 weken geleden
Prettige zeilschool, vriendelijke mensen en goed materiaal.
Gert-Jan Goelema profielfoto
Gert-Jan Goelema
4 weken geleden
Drie dagen zeilles gehad in een Valkje. Topinstructeurs mee gehad aan boord. Heerlijke dagen en na deze drie dagen vol vertrouwen dat we samen rustig een zeilbootje kunnen huren om mee op pad te gaan. Super bedankt was erg tof!
Sam Ruitenberg profielfoto
Sam Ruitenberg
1 maand geleden
Prima zeilschool. Goede instructeurs. Service met een smile
Duco Van schaijk profielfoto
Duco Van schaijk
3 maanden geleden
Wat een geweldige plek! Staff is fantastisch en erg behulpzaam. Je kan echt feesten hier met een hele goeie omgeving. Je raakt hier zeker nooit verveeld!
Justin Zaaijer profielfoto
Justin Zaaijer
3 maanden geleden
Top locatie, alles netjes en verzorgd!
Goed materieel, het beste was wel de meneer die mij heeft geholpen bij de receptie!
Echt zeer aan te raden
Kris Stevens profielfoto
Kris Stevens
3 maanden geleden
Heb een heel leuk weekend gehad bij neptunus ik zou het erg aanraden
benthe weeda profielfoto
benthe weeda
3 maanden geleden
Goede zeilschool op een top locatie in Friesland.
Blauwe aanhalingstekens

Hulp nodig bij het kiezen?