Ons team

Wij staan voor je klaar voor een onvergetelijke tijd op het water!

Zodra je bij Zeilschool Neptunus aankomt, begint het avontuur. Ons team van meer dan 150 enthousiaste instructeurs en medewerkers staat klaar om jou een onvergetelijke tijd op het water te bezorgen.

Er is altijd een ervaren en goed opgeleid team aanwezig om je te begeleiden. Voor jong, oud, beginner of gevorderd, wij weten wat we moeten doen! Veiligheid, plezier en persoonlijke aandacht staan bij ons voorop. Stap aan boord en ervaar het zelf!

Voel je thuis op een fijne plek

Bij Neptunus draait alles om samen plezier maken. We vinden het heel belangrijk dat jij je hier echt thuis voelt. Daarom staat ons team 24/7 klaar voor de kinderen, zowel op het water als aan de kant. En natuurlijk zorgen we voor een fijne en frisse verblijfplek, zodat iedereen zich meteen welkom voelt.

Test boat
IMG 4122 scaled

Maak kennis met Sebas en Sjoerd

Seb (1) (1)

Sebas

Bedrijfsleider

Ik kwam als 12-jarige cursist bij Neptunus en sindsdien is de watersport eigenlijk nooit meer uit mijn leven verdwenen. Wat begon als een zomerse kennismaking met zeilen, groeide al snel uit tot een echte passie. Niet veel later werd ik zeilinstructeur en zo heb ik jarenlang lesgegeven bij Neptunus.

Na een periode half/half in het onderwijs en bij Neptunus te hebben gewerkt ben ik hier sinds april 2023 fulltime aan de slag gegaan. Ik zorg ervoor dat alles hier op rolletjes loopt: van de planning tot de dagelijkse gang van zaken op en rond het water, alles om ervoor te zorgen dat jij de beste tijd op het water hebt.

Sjoerd 3

Sjoerd

Eigenaar

Mijn avontuur bij Neptunus begon als cursist, daarna werd ik instructeur en werkte ik nog een tijdje op de zeilschool. Na 5,5 jaar bij de NS te hebben gewerkt, kreeg ik de kans om Neptunus over te nemen. Sinds oktober 2022 ben ik trotse eigenaar.

Samen met het team werk ik er iedere dag aan om dit bijzondere plekje nóg mooier te maken en jullie elke zomer weer een onvergetelijke ervaring te geven!

Zeilen is onze passie, en samen vormen we een hecht team. Iedereen draagt bij aan de unieke sfeer van Zeilschool Neptunus, en we kijken ernaar uit om jou te verwelkomen!

#neptunus nieuws
Blauwe aanhalingstekens
4.8
Gebaseerd op 66 beoordelingen
powered by Google
Inge Ulenbelt profielfoto
Inge Ulenbelt
07:47 26 Sep 25
Onze zoon was voor de 2e keer bij Neptunus. Hij heeft een fantastisch terugkom weekend gehad! Hij kan niet wachten tot het volgende zeilkamp.
J & H profielfoto
J & H
09:50 23 Sep 25
Fantastisch feestelijk welkom! Goede zeillessen en ook leuk avondprogramma. Kids vonden het eten lekker 🙂 De zeilweek was een groot feest met leuke instructeurs.
Niels Rumpff profielfoto
Niels Rumpff
14:19 22 Sep 25
Wat een top zeilschool, super leuke instructeurs!!! Alles is goed geregeld!!! Super gezellig!!
Lorenzo profielfoto
Lorenzo
14:17 22 Sep 25
Wat blijft Neptunus toch een karaktervolle zeilschool!

Kom je aangereden met je licht gespannen kind, zie je op het eind van het dorp die mooie kerk als zeilschool staan, springen de enthousiaste instructeurs je tegemoet om te helpen uitladen en inchecken.
Alle spanning weg, kind weg, met een brede smile 🙂
Sta je nog even met de ouders aan de koffietafel te mijmeren dat er 30 jaar geleden precies diezelfde gezelligheid en sportiviteit heerste in dit sfeervolle Friese dorp.

Hou dit vast, Neptunus, het is magisch!
Manuel Groen profielfoto
Manuel Groen
16:01 16 Sep 25
Erg genoten van een dagdeel zeilles, erg vriendelijke instructeurs en personeel. Ook de barbecue achteraf was goed geregeld.
Zeker aan te raden!
jildou van der Velde profielfoto
jildou van der Velde
09:50 31 Aug 25
Mijn zoontje van 10 heeft een fantastische ervaring gehad bij Neptunes! Natuurlijk is het spannend om in je eentje een week op zeilkamp te gaan. Maar een geweldige crew, een mooi programma en een fijne groep maakte het een onvergetelijke week voor hem; precies wat we hadden gehoopt!
Kirsten Beckmann profielfoto
Kirsten Beckmann
09:04 31 Aug 25
Geweldige zeilschool met zeer enthousiaste en kundige instructeurs. Veel aandacht voor de kinderen, zeer goede maaltijden en natuurlijk zeer goede boten! Kinderen leren goed zeilen en maken een hoop lol tijdens dit kamp!
Agnes Mol profielfoto
Agnes Mol
14:43 27 Sep 24
Wat een TOP plek! Geweldige locatie, fantastisch eten, wat in een goede professionele keuken bereid kan worden. Mooie kamers met prima bedden. Kortom, een prima plek voor een fantastisch (school)kamp.
Agnes Gosling profielfoto
Agnes Gosling
06:59 05 Sep 24
Hier zelf als kind met heel veel plezier elke zomer leren zeilen en nu mijn kinderen. Ontzettend leuke en goede zeilschool! Bonus zijn de foto’s en filmpje die je na afloop van de week krijgt. Volgend jaar weer!
Blauwe aanhalingstekens

Boek nu een zeilles bij zeilschool Neptunus

Zeilschool Friesland voor een onvergetelijke zeilervaring!